Hakkımızda

1983 yılında İstanbul, Türkiye’de kurulan Atay Otomat, dünya genelindeki endüstriler için otomasyon çözümlerinde lider bir sağlayıcı olarak kendini kanıtlamıştır. 40 Yılı aşkın zengin bir geçmişe sahip olan şirketimiz, sürekli olarak müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına uyum sağlayarak evrimleşmiş ve büyümüştür. Bugün, Atay Otomat yenilikçi yaklaşımı, olağanüstü kalitesi ve ileri teknoloji otomasyon teknolojileri sunma konusundaki taahhüdü ile tanınmaktadır.

Atay Otomat olarak misyonumuz, müşterilerimizi üretkenliklerini, verimliliklerini ve karlılıklarını artıran ileri otomasyon çözümleri ile güçlendirmektir. Modern endüstrilerin karşılaştığı zorlukları anlıyoruz ve müşterilerimizin özel ihtiyaçlarını karşılayan özelleştirilmiş çözümler geliştirmek için çaba sarf ediyoruz. Uzmanlığımızı en son teknolojilerle birleştirerek, süreçleri optimize eden, performansı artıran ve sürdürülebilir büyümeyi destekleyen otomasyon sistemleri oluşturuyoruz.

 

Atay Otomat olarak geniş ürün ve hizmet yelpazemizle gurur duyuyoruz. Kapsamlı portföyümüz, makine otomasyonu, malzeme taşıma otomasyonu, robotik, süreç otomasyonu ve elektrik ve enstrümantasyon çözümlerini içermektedir. Müşterilerimizin sofistike CNC makineleri, çağdaş robotik kollar veya gelişmiş kontrol sistemlerine ihtiyaç duymaları durumunda, yenilikçi ve güvenilir çözümler sunma konusunda uzmanlığa ve yeteneklere sahibiz.

Atay Otomat, memnun müşterilerimizin ağında yer almanızı ve otomasyonun dönüştürücü gücünü deneyimlemenizi davet ediyor. İşletmeniz için yeni fırsatlar açmanıza yardımcı olmak için bugün bize ulaşın.

Bize Ulaşın
Bizi Ziyaret Edin
Sertifikalarımız

© 2023 Atay Otomat - Tüm Hakları Saklıdır.