Geleceğinizin Kariyeri

Atay Otomat Firması olarak, başarımızı yetenekli ve tutkulu çalışanlarımıza borçluyuz. Yenilikçi fikirlere ve işbirliğine değer veren bir ekosistemde çalışmak isteyen, kariyerlerinde ilerlemek ve kendilerini geliştirmek isteyen yetenekli kişileri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Neden Atay Otomat?

İleri Teknoloji: Atay Otomat, sektöründe lider bir firma olarak en son teknoloji ve üretim yöntemlerini kullanmaktadır. İşimize tutkuyla bağlıyız ve en iyi performansı sergilemek için sürekli olarak yeniliklere açığız.

 

Ekip Çalışması: Ekip çalışması, başarımızın temel taşıdır. İş arkadaşlarımızla işbirliği yaparak projelerimizi gerçekleştirir, farklı bakış açılarından faydalanırız. Birlikte çalışmak, başarıyı paylaşmaktır.

 

Kariyer Gelişimi: Atay Otomat, çalışanlarının kariyerlerini desteklemek ve gelişimlerine olanak sağlamak için çeşitli eğitim ve gelişim programları sunar. Yeteneklerinizi keşfetmek, yeni beceriler kazanmak ve kariyerinizde ilerlemek için size rehberlik ederiz.

 

Boş Pozisyonlar

Şu anda açık olan boş pozisyonlarımızı aşağıda bulabilirsiniz. İlgilendiğiniz bir pozisyon olduğunda, başvurmak için talimatları takip edebilirsiniz.

CNC torna operatörü / makine ayarlayıcı (m/f/d)

Bakım / mekatronik teknisyeni (e/k/d)

Makine ve tesis operatörü / makine yardımcısı (e/k/d)

Malzeme planlama ve kontrol / alıcı (e/k/d)

Malzeme planlayıcısı / dağıtım görevlisi (e/f/d)

Proje Yöneticisi – Kilit Müşteri (e/f/d)

İşbirlikçi çalışmalar: İşletme ve Endüstriyel Bilişim B.Sc. (e/f/d)

Öğrenci asistanı (e/f/d) / staj / tez – Endüstri 4.0 / sürdürülebilir endüstriyel üretim

Depo lojistiğinde uzman olmak için eğitim

Atay Otomat Firması olarak, çalışanlarımızın çeşitliliğini ve kapsayıcılığını desteklemekteyiz. Her türlü yetenek ve deneyime sahip adayları teşvik ediyoruz.

Bize Ulaşın
Bizi Ziyaret Edin
Sertifikalarımız

© 2023 Atay Otomat - Tüm Hakları Saklıdır.